Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Przekaż 1% podatku (10-03-2018)

Przekaż swój 1% podatku dla bezdomnych zwierząt

od listopada 2012 roku mamy status Organizacji Pożytku Publicznego. Prosimy o wsparcie naszej działalności przez przekazanie nam 1% z podatku. Wystarczy wpisać nr KRS 000 03 65 274. To dla Ciebie tylko kilka dodatkowych kliknięć, a dla naszych podopiecznych to szansa na nowe, lepsze życie.  


Zbierane pieniądze przeznaczamy na pomoc zwierzętom - bezdomnym i pokrzywdzonym przez ludzi. Opłacamy leczenie głównie psów i kotów, choć trafiają nam się koniki czy inne chore zwierzaki.

Głównie pomagamy zwierzętom przebywającym w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu, które trafiają tam z terenu Sosnowca, Czeladzi oraz Będzina. Opłacamy ich ponadstandardowe leczenie, wysyłamy do hoteli psy, które sobie nie radzą w schronisku. Wsparliśmy także remonty boksów bytowych dla psów, remont szpitala, kupiliśmy kontenery mieszkalne dla kotów, bo w schronisku do niedawna nie było dla nich odpowiednich pomieszczeń.

Nie zarządzamy schroniskiem, jesteśmy organizacją, która pomaga bezpośrednio zwierzętom, które się tam znalazły.  Bez naszego wsparcia i bez Waszego 1% będą tam nadal, ale bez szans na leczenie i lepsze życie. 

Wspólnie z naszymi darczyńcami wyremontowaliśmy i wyposażyliśmy gabinet weterynaryjny, a także kupiliśmy materiały na wybiegi dla psów razem z torem agility. Wyremontowane zostały także pawilony z boksami dla psów. Materiały budowlane kupiliśmy my. To wszystko dzięki Wam, ludziom, którzy nie zapominają o tych, którzy sami nie upomną się o swoje prawa. 

Zajmujemy się kotami porzuconymi i wolnożyjącymi. Dla nich prowadzimy przytulisko Kocia Chatka, gdzie koty po zabiegach i leczeniu oczekują na nowe domy, lub wypuszczenie na wolność. 

Prowadzimy również akcję edukacyjną dla dzieci i młodzieży "Ręka w łapę".  Tylko tak zmienimy stosunek do zwierząt, nauczymy odpowiedzialności - edukując od najmłodszych lat. 

Dodatkowo prowadzimy także  interwencje reagując na zgłoszenia dotyczące znęcania się na zwierzętami. Część tych interwencji kończy się w sądzie, część odbiorem zwierzęcia a część wsparciem dla właścicieli, którzy nie znęcają się, ale z powodu biedy nie są w stanie opiekować się należycie swoimi podopiecznymi. 

Pomagamy również zwierzętom w Sławkowie, organizujemy i finansujemy akcje sterylizacji i kastracji. Przez kilka lat we współpracy z Urzędem Miasta w Sosnowcu prowadziliśmy bezpłatne chipowanie dla psów właścicielskich mieszkańców Sosnowca.

Potrzeby są jednak z roku na rok coraz większe, coraz więcej ludzi prosi nas o pomoc, coraz więcej zwierząt trafia pod naszą opiekę. Musimy temu sprostać, również finansowo. Dlatego prosimy nie zapominajcie o nich. 

tutaj znajdziecie nas w wykazie OPP uprawnionych >>

ONE DOSTAŁY SZANSĘ -  zobacz koniecznie film z niezapomnianych metamorfoz - FILM  

Poznajcie też BEZĘ - WYCHUDZONĄ JAK SZKIELET BERNARDYNKĘ, Z OKROPNYM GUZEM   KLIKNIJ 

DLATEGO TAK BARDZO WAŻNY JEST TWÓJ 1% PODATKU! Te zwierzaki mogły przejść metamorfozy właśnie dzięki Tobie! Dzięki Tobie, który w ubiegłych latach zaufałeś nam i przekazałeś 1% podatku, abyśmy mogli dalej działać.

Konto Stowarzyszenia

STOWARZYSZENIE OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI "NADZIEJA NA DOM"
PKO BP SA
80 1020 2313 0000 3502 0381 9133

41-200 Sosnowiec ul. Stawowa 4
Tytuł wpłaty: "wpłata na cele statutowe stowarzyszenia"

KRS 0000365274        NIP 644 34 77 690

42 2030 0045 1110 0000 0265 1620 - konto zbiórkowe 

powrót do kategorii Aktualności