Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Co nowego w Kociej Chatce? Odcinek 1 (24-01-2020)

Zapraszamy na serię newsów: „Co nowego w Kociej Chatce?”. Chcemy przybliżyć Wam nasze kociaki, ich życie u nas oraz naszą pracę :)

A jeśli ktoś miałby ochotę odwiedzić i poznać je osobiście, pobawić się z nimi czy pogłaskać je to zapraszamy do odwiedzin!

Co nowego w Kociej Chatce?

Odcinek 1 Pilot

zaczniemy zatem od przedstawienia kociaków:

1. Tom – koci staruszek, który jest z nami od 2019. Załamał się gdy trafił do nas. Po pewnym czasie udało się przekonać go, że ma po co żyć. Został nawet adoptowany, ale wrócił po kilku tygodniach :( (nie dogadał się z kotem rezydentem, stresował się i sikał poza kuwetę). Teraz widać po nim, że nie ma już nadziei. Niestety my również obawiamy się, że Tom zostanie u nas na zawsze.

2. Tolek – nowy nabytek, kotek trafił do nas prosto ze swojego domku po śmierci właściciela. Póki co aklimatyzuje się, zobaczymy wkrótce jaki charakterek z niego wyjdzie :)

3. Hekla – kolejna starsza koteczka, niestety schorowana - nadciśnienie, padaczka etc. Ciężko jej nie kochać, ale obiektywnie szanse na adopcje ma ujemne :(

4. Feliks – bardzo grzeczny i kochany koteczek, bywa lekko nieśmiały, ale po chwili przekonuje się, że ludzie są super! W nowym domu powinien być wiernym przyjacielem 🙂

5. Zuzia – rezerwacja 

6. Vernon – nie ukrywamy – ciężki przypadek. Połamaniec po wypadku, miał dużo szczęścia oraz dużo woli życia. Po długiej walce wyszedł na prostą i mieszka u nas. Niestety ma pewne problemy, jest diagnozowany. 

7. Krzyś – najukochańszy trójłapek – rezerwacja 

8. Honda – rezerwacja 

9. Czesio i Nina - zakochana para, która poznała się u nas. Ona z ulicy, on z ulicy. Zaiskrzyło już od pierwszego wejrzenia! Razem jedzą, razem śpią, przytulają się i ocierają o siebie nieustannie 

10. Eliot – mieszka u nas najkrócej, oddany z domu z powodu agresji. Póki co wystraszony.

11. Inka – kotka z wielkimi ranami, które rozdrapała sobie sama. U nas dopiero kilka tygodni, a poprawa jej stanu już jest ogromna! Cudowna koteczka, która bardzo szuka miłości człowieka. 

12. Poldek – rezerwacja 

13. Maciek i Trojek – cudowni bracia, którzy trafili do nas wprost z kochającego domu. Chłopaki przyzwyczajają się do nowej rzeczywistości. 

14. Basia – kolejna kotka, która miała wspaniały dom, niestety nowy domownik – dziecko, stresował ją tak bardzo, że wygryzała sobie futerko. Dla jej dobra trafiła do nas. Jest to piękna kocia dama, szuka spokojnego domu, gdzie będzie nakolankowym miziakiem.

15. Nadia – rezerwacja 

16. Dante – kompletnie niewidzialny kot, w swoim poprzednim domu przeżył wiele złego, teraz już prawie 2 lata czeka aż ktoś go pokocha. Może nie jest przytulastym kociakiem, ale to nie znaczy, że nie potrzebuje miłości i dobrego domu 😞

Ufff mamy nadzieję, że choć kila osób przebrnęło przez to przydługie zapoznanie.

Czy chcecie czytać newsy odnośnie Kociej Chatki? Chcecie być na bieżąco co u nas i naszych kociastych? Jeśli tak dajcie łapki w górę, żebyśmy wiedzieli jak dalej działać 🙂 🙂

powrót do kategorii Aktualności