Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Adopcje wirtualne (11-11-2016)

Na pewno wielu z Was marzy o tym żeby mieć przy sobie czworonożnego przyjaciela, ale nie każdy może to marzenie spełnić. Czasami jest to tryb życia, który nie pozwala na poświęcenie czasu zwierzakowi, czasami niestety alergia u członka rodziny. Niektórzy też chcą pomagać, ale nie koniecznie przygarniając kota czy psa.
W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem będzie adopcja wirtualna.
Adopcją wirtualną możecie objąć każdego kociaka z Kociej Chatki lub domów tymczasowych. Informacje o kociakach oraz ich zdjęcia znajdują się w zakładce "zwierzęta pod opieką" - "do adopcji".

Informacje o tym, które kociaki posiadają już wirtualnych opiekunów, znajdują się w zakładce "zwierzęta pod opieką" - "adopcje wirtualne".
Jeżeli chcecie wirtualnie adoptować psiaka, czy kociaka znajdującego się w schronisku, to zachęcamy do odwiedzenia strony Schroniska dla Zwierząt w Sosnowcu, pod adresem: www.schronisko.sosnowiec.pl/

Na czym polega adopcja wirtualna?

Polega ona na tym, że co miesiąc wpłacamy zadeklarowaną kwotę na wybranego zwierzaka, który zostaje oznaczony w zakładce "Adopcje wirtualne". Pieniądze zbierane są na jedno, wspólne konto Stowarzyszenia Opieki Nad Zwierzętami "Nadzieja na Dom". Stowarzyszenie finansuje pobyt zwierzaka w Kociej Chatce, ewentualne leczenie, zakup specjalistycznej karmy i wszystko inne czego zwierzak potrzebuje.

Kto może adoptować wirtualnie?

Adoptować wirtualnie może każdy, zarówno osoba prywatna , jak i np. klasa czy zakład pracy.  

Co zrobić, aby zostać wirtualnym opiekunem?

Jeśli jesteś zainteresowany wirtualną adopcją skontaktuj się z nami pisząc na wskazany poniżej adres mailowy.

marta.nadziejanadom@gmail.com

Jaka jest minimalna kwota i co może wirtualny opiekun ?

Ustalona została minimalna kwota 20 zł na jednego kota. Każdy zwierzak może mieć więcej niż jednego opiekuna. Opiekun może regularnie uzyskiwać informacje mailowe lub telefoniczne o swoim podopiecznym. Jeśli osoba adoptująca wyrazi zgodę - przy zwierzaku widnieć będzie informacja kto jest jego opiekunem.

Gdzie wpłacać datki za wirtualną adopcję?

Pieniądze prosimy wpłacać na konto:

 Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami "Nadzieja na Dom"

Sosnowiec

Tytuł - Adopcja Wirtualna - imię kota

Nr konta : 42 2030 0045 1110 0000 0265 1620

powrót do kategorii Aktualności