Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Lili

Uwaga Człowieku, adopcja Lily może skończyć się cukrzycą, bowiem kotka to sama słodycz!

Lily do tej pory mieszkała na ulicy, tam się urodziła, żyła i pewnie nigdy nie miałaby szansy na znalezienie normalnego domu gdyby nie jej choroba. Kotka wydrapała sobie ranki. Jeszcze ją diagnozujemy, być może to alergia pokarmowa. 

Wpadła do nas tylko na leczenie, ale pierwszy kontakt z nią i powiedzieliśmy: NIE! Ten kot nie wróci na ulicę. Przecież to jedna ze słodszych i delikatniejszych kotków jakie mieszkały u nas. 

Pomimo tego, że wychowała ją ulica to maniery ma nienaganne. Pięknie korzysta z kuwety, jest czyściutka. Śpi w posłankach lub na drapaczku. Jest bardzo spokojna, grzeczna, delikatna. Uwielbia gdy człowiek ją głaszcze, od razy wtedy wywala brzuszek i tuli się do ręki.

Z innymi kotami nie wchodzi w konfliktu, bez problemu żyje w grupie, ale nie szuka też przyjaźni. Nada się do dokocenia jak i jako jedynaczka.

Data urodzenia:2022

Opłata: brak obligatoryjnej. Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Galeria zdjęć: