Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Misia

Misia miała wcześniej kochający dom, niestety jej opiekunka, starsza pani, ze względu na zdrowie nie była w stanie zajmować się już kotką. W ten oto sposób Misia trafiła do nas.

Początki były ciężkie, znalazła się w nowym miejscu, z obcymi kotami. Strach i przerażenie - te odczucia jej towarzyszyły. Zapewniliśmy jej spokój i kryjówki, a po kilku tygodniach kotka pokazała swój prawdziwy charakter.

Misia to wspaniała przyjaciółka! Widać, że miała swój dom i teraz każdemu próbuje się sprzedać. Ociera się o nogi, barankuje, przytula. Czyje serce skradła nasza buraska??

Misia potrafi pokazać kiedy koniec głasków, jest przecież ... kotem :) Jednak to nic złego, po prostu  kotka ma swoje zdanie.

Data urodzenia: 2019
Płeć: samica
Maść: bura
Profilaktyka weterynaryjna: odpchlona, odrobaczona, zaczipowana, zaszczepiona, wykastrowana
Test białaczkowy FELV: ujemny

Opłata: brak obligatoryjnej. Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią, posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Dom niewychodzący.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Galeria zdjęć: