Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Leo

Data urodzenia: 05.2023
Płeć: samiec
Maść: bury
Profilaktyka weterynaryjna: odpchlony, odrobaczony, zaczipowany, zaszczepiony, wykastrowany
Test białaczkowy FELV: ujemny

Leo pragnie wyruszyć w najpiękniejszą podróż. 💟

O jakiej podróży mowa? Oczywiście do kochającego domku, takiego już na zawsze. Jak wyglądała przeszłość Leo? Tego nie wiemy, możemy jedynie się domyślić, że nie była usłana różami. Jesteśmy jednak przekonani, że zadbamy o jego przyszłość. Szukamy troskliwego, cierpliwego człowieka, który pomalutku krok po kroku przekona kociaka, że nie musi się już więcej bać. Człowiek nie taki straszy, jak go malują.. A może to właśnie Ty pokażesz Leo, że świat i życie może być piękne i że istnieje coś takiego jak odpowiedzialny, bezpieczny, pełen miłości dom? ❤

Leo już raz miał domek, ale tylko przez chwilkę. Tak jak powtarzaliśmy już milion razy, zwierzęta to nie zabawki i nie można ich kupować na prezent!! Bo kończy się to zwrotem z adopcji jak w przypadki Leo i jego siostry Abi.

Oboje czekają na domki! Jakby poszli do adopcji razem to byłoby super, ale nie jest to konieczność.

Opłata: brak obligatoryjnej. Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią, posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Dom niewychodzący.

Koty nie przebywają w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Telefon: Weronika 506 418 111 Nie odbieramy? Napisz SMS

Galeria zdjęć: