Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Abi

Data urodzenia: 05.2023
Płeć: samica
Maść: bura
Profilaktyka weterynaryjna: odpchlona, odrobaczona, zaczipowana, zaszczepiona, wykastrowana
Test białaczkowy FELV: ujemny

Abi już raz miała domek, ale tylko przez chwilkę. Tak jak powtarzaliśmy już milion razy, zwierzęta to nie zabawki i nie można ich kupować na prezent!! Bo kończy się to zwrotem z adopcji jak w przypadki Abi i jej brata Leo.

Abi skończy roczek i bardzo chciałaby znaleźć kochający domek. 🏡 Kotka jest jeszcze nieśmiała, delikatna, niepewnie podchodzi do człowieka. Nie wiemy co spotkało ją w przeszłości w tak krótkim życiu. Mamy nadzieję, że to co najpiękniejsze dopiero przed nią i znajdzie swojego człowieka. ❤ Otwórz przed Abi serduszko i zabierz ją do swojego świata. ❤

Abi i jej brat bliźniak Leo czekają na domki! Jakby poszli do adopcji razem to byłoby super, ale nie jest to konieczność.

Opłata: brak obligatoryjnej. Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią, posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Dom niewychodzący.

Koty nie przebywają w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Telefon: Weronika 506 418 111 Nie odbieramy? Napisz SMS

Galeria zdjęć: