Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Tadzik

Tadzik po trafieniu do Kociej Chatki zakochał się od pierwszego wejrzenia w Stokrotce. Niestety ich miłość nie trwała długo, bo z bólem serca pożegnaliśmy się ze Stokrotką, a ich adopcja w dwupaku zmieniła się w adopcję… pojedynczą.

Tadzik wciąż czeka więc na swój domek, a jest idealnym kandydatem na przyjaciela do końca życia. Kocha towarzystwo ludzi i nie przeszkadzają mu inne koty, a wręcz przeciwnie - jest do nich bardzo pozytywnie nastawiony.

Chłopak jest kotem perfekcyjnym, a jego serducho jest gotowe na wpuszczenie tego jedynego człowieka, który pokocha go tak bardzo, jak on sam potrafi kochać. O Tadziku nie możemy powiedzieć złego słowa: zawsze ładnie nas powita, chętnie się z nami pobawi, a o głaskaniu to nawet nie ma co wspominać, bo jest absolutnie zawsze gotowy na to, żeby się do kogoś przytulić!

Ciężko nam powiedzieć, jak wyglądała jego przeszłość. Znaleźliśmy go na ulicy, samego, z chorymi uszkami. Po jego łagodnym przysposobieniu i podejściu do człowieka możemy jednak podejrzewać, że nie od zawsze był bezdomny. Miejmy więc nadzieję, że jego “bezdomność” nie będzie trwała długo i jak najszybciej znajdzie swoje miejsce na ziemi. Kto pokocha naszego Tadzika? ❤

Data urodzenia: 02.2022
Płeć: samiec
Maść: czarno-biały
Profilaktyka weterynaryjna: odpchlony, odrobaczony, zaczipowany, zaszczepiony, wykastrowany
Test białaczkowy FELV: ujemny

Opłata: brak obligatoryjnej. Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią, posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Dom niewychodzący.

Koty nie przebywają w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Telefon: Ania 517 581 788 Nie odbieramy? Napisz SMS

Galeria zdjęć: