Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Łatek

Data urodzenia: 03.2023
Płeć: samiec
Maść: biało-czarny
Profilaktyka weterynaryjna: odpchlony, odrobaczony, wykastrowany
Test białaczkowy FELV: ujemny

A co to za przystojny kawaler z różowym opatrunkiem? 

To ja! Mam na imię Łatek :) Bo tak od niedawna mówią do mnie ciotki i wujkowie. Wcześniej? To sam nie pamiętam. Staram się ogólnie wiele zapomnieć. Teraz jest fajnie, ciepło, mam pełną miskę i wiele spoko ludzi wokół. Na tym się skupmy :)

A co wcześniej? No dobra jak już tak dopytujesz to muszę przyznać, że trochę się nacierpiałem. Chyba potrącił mnie samochód lub uderzył człowiek, już sam nie wiem. W każdym razie noga bardzo bolała i nie mogłem na niej stawać. Ale nie miałem domu, więc nie widziałem do kogo się zwrócić. Chodziłem i płakałem, ale nikt nie chciał mi pomóc. Błąkałem się samotny i poraniony, w poszukiwaniu jedzenia. Dla wielu ludzi zapewne byłem tylko śmieciem, elementem psującym im krajobraz.

Na całe szczęście zauważyła mnie dobra osoba. Już dłużej bym chyba nie wytrzymał. :(

Teraz mam na łapce piękny różowy opatrunek. Chcesz zobaczyć? Dostałem go po operacji, przeszedłem podobno rekonstrukcje ścięgien i torebki stawowej, a w mojej drobnej łapce znalazł się gwóźdź w celu tymczasowej stabilizacji.

Chciałbym kiedyś móc biegać i skakać po półkach. Już nie mogę się tego doczekać! Marzę aby być jak pozostałe koty. A jak już będę całkiem zdrowy to może ktoś mnie pokocha??

Póki co jestem w trakcie leczenia łapki, więc jeszcze nie mogę iść do adopcji. Ale zapraszam do poznania mnie!! Bo ja chętnie poznam Ciebie ;)

Opłata: brak obligatoryjnej. Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią, posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Dom niewychodzący.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Telefon: Iza 505 241 586 Nie odbieramy? Napisz SMS

Galeria zdjęć: