Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Mufasa

Helenka, Rudzik, Mufasa to nasza trójka seniorów, którą odebraliśmy na prośbę udostępniona w internecie. Post był bardzo ujmujący za serce - starszy Pan kochający swoje koty, już nie może się nimi opiekować. Uratowaliśmy tę trójkę, ale co to za pocieszenie dla nich? Mają ciepły dach nad głową, ale takie domowe koty nie powinny na starość cierpieć bezdomności. No i kto teraz adoptuje seniora? Jak się okazuje są na tym świecie ludzie z wielkimi sercami! 20 letni Rudzik i 15 letnia Helenka znalazły nowe domki!!  Teraz czekamy aż szczęście uśmiechnie się do Mufasy.

Mufasa to czarny książę naszej trójki, ale charakter zdecydowanie ma złoty. Do szczęścia potrzeba mu tylko jedzonka, miękkiego posłanka i tony miłości wraz z głaskami. Mufasa nie zaczepia nikogo, nie jest nachalny. Ale jak zaczniesz go głaskać to nie da Ci odejść :) Po jedzonku układa się w miękkim legowisku i tyle go widziano. Czasem przebiegnie się za wędkom, ale generalnie nie sprawi żadnych problemów, nie zajmie dużo miejsca, a od siebie odda wiele miłości, dobra "transakcja"?

Mufasa przyjmuje leki na pęcherz. Aktualny stan zdrowia Mufasy dostępny telefonicznie.

Opłata: brak obligatoryjnej. Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Telefon: Radek 693 153 483 Nie odbieramy? Napisz SMS

Galeria zdjęć: