Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Ludwik

Data urodzenia: 2020
Płeć: samiec
Maść: czarno-biały
Profilaktyka weterynaryjna: odpchlony, odrobaczony, zaczipowany, zaszczepiony, wykastrowany
Test białaczkowy FELV: ujemny

Ludwik słyszał, że bezdomność to coś strasznego. I pewnie by się z tym zgodził, gdyby znalazł chwilę, żeby się nad tym zastanowić.
Ale Ludwiczek, odkąd trafił do Kociej Chatki, ma łapki pełne roboty! Kocurek swoje pokłady energii rozładowuje na różne sposoby - wszędzie go pełno, a jego nastrój może zmienić się bardzo szybko, nawet z najmniejszego powodu. Bez wachania potrafi pokazać, gdy coś mu się nie podoba: machnie łapką, pokaże ząbki i pazurki. Z tego powodu jest idealny na kociego jedynaka, w domku bez innych zwierząt i dzieci. Nie zmienia to jednak faktu, że ma w sobie ogrom miłości i tylko czeka, by dać tę miłość odpowiedniej osobie 🤍


Chłopak pomaga ciotkom w inspekcji miseczek, układa kocyki, łapie wędki, turla piłeczki... Na nudę nie może narzekać!
Ale czasem zdarza mu się podsłuchać starszych mieszkańców Kociej Chatki. Ludwik słyszał o własnym człowieku, własnej kanapie, byciu wyjątkowym i jedynym... Ale czy te wszystkie bajki dzieją się naprawdę? 
Czy taki "zwykły", niepozorny Ludwiczek może dla kogoś stać się tym jedynym, niepowtarzalnym kotem?

 My wierzymy, że tak, dlatego zachęcamy Was do poznania Ludwika! Tego małego wariata nie da się nie polubić! Może to właśnie jego zakręconej energii i miękkiego futerka brakuje Wam w domu?

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią, posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
ADOPTUJ ODPOWIEDZIALNIE!

Kontakt

Telefon: Radek 693 153 483 Nie odbieramy? Napisz SMS

Galeria zdjęć: