Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Otto

Otto na swoje wybawienie czekał pod sklepem. Czy ktoś go wyrzucił? Czy od zawsze był bezdomny? Nie wiadomo, ale od teraz kotek rozgląda się za nowym życiem.

Na ten moment poznajemy go, powoli oswajamy z nowym miejscem. Gdy do nas trafił był wprost przerażony. Widać, że jego zaufanie do człowieka zostało mocno nadszarpnięte. 

Przy pierwszym kontakcie Otto patrzy na nas groźnym spojrzeniem i syczy, wygląda naprawdę niesympatycznie. Ale to tylko pozory!!! Jak podejdziemy do niego spokojnie i zaczniemy głaskać to Otto się luzuje, sprawia mu to przyjemność i ewidentnie czegoś takiego potrzebuje. 

Kiciuś potrzebuje kochających właścicieli, którzy okażą mu miłość. Widać, że pod warstwą strachu i nieufność kryje się wspaniały kocurek. Czy dostanie swoją szansę od losu?

Otto przyjmuje leki - aktualny stan zdrowia pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu.

Rok urodzenia: 2013

Charakter: wystraszony, ale łagodny

Stosunek do kotów: nieznany

Test białaczkowy FeLV: ujemny

Opłata: brak obligatoryjnej. Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. 

Kontakt

Telefon: Iza 505 241 586 Nie odbieramy? Napisz SMS.

Galeria zdjęć: