Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

April

Ładne, miniaste, młode, brzydkie, stare, chore, NIEWIDZIALNE. Różne koty mamy u siebie, April niestety należy do ostatniej grupy. Kotka jest miła, kochana, grzeczna, miziasta. Ale jednocześnie kompletnie niewidzialna. Futerko ma śliczne, ale nie rude, nie rzuca się w oczy. Jest bardzo przytulasta, ale nie pcha się na kolana. Stoi grzecznie w kącie i czeka aż ją pogłaszcze, a gdy tylko człowiek zwróci na nią uwagę April odwdzięcza się mruczeniem, ugniataniem i przymilaniem, od razu staje się Twoim przyjacielem!

Kotka nie miała lekkiego życia, trafiła do nas wraz z czwórką "rodzeństwa" i teraz cała piątka szuka domów! Odwróćmy ich los, te koty zasługują na odrobinę szczęścia i miłości.

April wydaje się być totalnie bezproblemową kotką. Z kotami dogaduje się dobrze. W poprzednim dom mieszkał pies więc pewnie potencjalnie nie przeszkadzałby jej taki towarzysz w nowym domu.

Urodzona w 2016.

Test białaczkowy FeLV: ujemny

Profilaktyka: odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana

Opłata: brak obligatoryjnej. Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.