Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Bronuś

Bronuś to jest kotek XL, mały Rambo z niego. A oczy podobnie jak u jego siostry Yellow, nic tylko zajrzeć w nie głęboko i zakochać się.

Pod grubą skórą tego twardziela jest piękne serduszko, które potrzebuje miłości. Bronuś to wulkan temperamentu. Czasem słodki, kochany misio stulisio, a czasem się wkurzy i pokaże charakterek. Z tego powodu raczej nie polecamy go do domu z małymi dziećmi.

Pomimo tego, że Bronek mieszkał z innymi kotami oraz psem to wcale nie jest przyjacielski do innych zwierząt. Najchętniej jakby dostał na głowę koronę niczym król i mógł rozstawiać wszystkich po kątach. Polecamy go do domu jako jedynego zwierzaka. Już zdarzały się u nas takie przypadki. Domowy spokój, własny człowiek i bycie jedynym zwierzakiem czynią cuda. Mamy nadzieję, że poziom stresu w nowym domu będzie niższy niż teraz i kotek uspokoi się i będzie już tylko pokazywał swoją stronę kochanego misia tulisia.

Urodzony w 2016.

Test białaczkowy FeLV: ujemny

Profilaktyka: odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany

Opłata: brak obligatoryjnej. Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Galeria zdjęć: