Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Kiwi

Data urodzenia: 05.2016
Płeć: samiec
Maść: bura pręgowana
Profilaktyka weterynaryjna: odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany
Test białaczkowy FeLV: dodatni (+)
Testy FIV i FHW: ujemne (-)
Data przyjęcia: 02.05.2023
Stosunek do innych kotów: neutralny

Witajcie, Człowieki!
Ci, którzy poszukujecie tego jedynego kota, który będzie miał szczęście zamieszkać z Wami pod jednym dachem i wkraść się do Waszego serduszka... (i łóżka), ci, którzy bacznie śledzicie losy naszych podopiecznych oraz ci, którzy natrafiacie na nasze ogłoszenie zupełnym przypadkiem.
Przypadła mi, kociej wolontariusze, rola niełatwa... Przedstawienia Wam w kilku zdaniach naszego kocurka Kiwi, rozpalenia w Waszych sercach iskierki, która sprawi że być może będziecie o nim pamiętać, może zapragniecie poznać go osobiście, dać mu szansę na prawdziwy dom, ciepło i miłość ze strony człowieka, których dotychczas nie zaznał. Dlaczego jest to rola niełatwa, czy z Kiwi coś jest nie tak, jest jakimś "gorszym kotem"? Proza życia pokazuje nam, że dorosłemu, buremu, krótkowłosemu kotu o dom niełatwo, trudno mu się przebić przez tłum maluszków i atrakcyjnej, zdaniem wielu, umaszczonych kotów... Nasz Kiwi dodatkowo ma też pewien plus. Plus który odstrasza wielu adoptujących... Jest nim dodatni wynik testu na białaczkę. Nie zrażaj się tym jednak proszę, pozwól że wytłumaczymy Ci, z czym wiąże się ta choroba.
Pobyt w schronisku, do którego Kiwi trafił widocznie zakatarzony, był dla niego początkowo niełatwy, mocno go stresował. Powoli, małymi krokami udaje nam się uzyskać jego zaufanie. Kiwi coraz śmielej przyjmuje nasze głaski, polubił też zabawy. Coraz bardziej ceni sobie życie u boku człowieka, ale schroniskowa klatka to nie jest to, na co zasługuje, dlatego bardzo prosimy Was o pomoc w znalezieniu mu domu.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią, posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje opłata schroniskowa w wysokości 50 zł oraz podpisanie umowy adopcyjnej

Kontakt

Telefon: Iza 513 162 130 (jeśli tel. nie zostanie odebrany prosimy o sms)

Galeria zdjęć: