Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Czyżyk

Czyżyk wpadł tylko na chwilę a zostanie na dłużej. Kotek został złapany na kastrację, a okazało się, że nie może już wrócić na wolność. Test pokazał wynik dodatni na kocią białaczkę.

Kotek jest delikatny, wrażliwy, bywa wycofany. Widać, że głaskanie sprawia mu przyjemność, ale nie jest największym pieszczochem na świecie. Nie ma się co dziwić, bo do tej pory żył na ulicy. 

Z innymi kotkami się dogaduje, a gdy ktoś atakuje jego to Czyżyk po prostu ucieka. Nie sprawia żadnych problemów. 

Kocia białaczka to specyficzna choroba, kot może z nią żyć lata, a może pochorować się i odejść szybko. Tego nie przewozimy nigdy. Na ten moment Czyżyk nie ma żadnych objawów, czuje się dobrze. 

Będzie wspaniałym przyjacielem innego białaczkowego kota. Może również zamieszkać sam, w spokojnym domu, gdzie będzie miał przestrzeń aby pobyć samemu i aby poprzytulać się do człowieka, gdy tylko zaufa nowej rodzinie. Na początku na pewno będzie potrzebować czas na aklimatyzację.

Opłata: schroniskowa 50zł

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Dom niewychodzący.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Galeria zdjęć: