Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Tod

Badi i Tod, od początku mieli wspólne ogłoszenie, ponieważ byli nierozłączni. Nierozłączni… no właśnie… Niestety choroba i śmierć Badiego rozdzieliła ich.

Dlatego teraz Tod sam szuka domu. 

I najlepiej jakby się to wydarzyło w miarę szybko, ponieważ boimy się aby Todzik nie wpadł w depresję. Aktualnie widać, że szuka Badiego, dlatego staramy się poświęcać mu jak najwięcej czasu, głaszczemy, bawimy się.

Tod to typowy domowy kot. Lubi i głaskanie i zabawę i leniuchowanie :) Mieszka teraz w jednym miejscu z dwoma maluchami i bardzo chętnie szaleje z nimi za sznureczkiem.

Tod miał już swój dom więc potraf się zachować, jest grzeczny i czysty.

Kotek miał zabieg usunięcia  kamieni z pęcherza, z tego powodu musi przyjmować leki, powinien również jeść odpowiednią karmę oraz co jakiś czas mieć badania moczu i usg. Na ten moment stan pęcherza jest stabilny i Tod czuje się dobrze. 

Urodził się w 2017 roku.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywaja w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Telefon: 792 262 353 Nie odbieramy? Napisz SMS

Galeria zdjęć: