Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Fix i Nor

Dzień dobry, tutaj Fix i Nor! Mamy około 4-5 miesięcy. Urodziliśmy się na dworze, ależ tam było zimno brrrr, dalej o tym pamiętamy. Mama nas grzała, mama nas karmiła, ale nie byliśmy ani pojedzeni ani ogrzani :( Dlatego Dobra Dusza nam pomogła!! Jupi :) 

Teraz mieszkamy podobno w przytulisku. Oglądamy inne kotki zza krat, bardzo chcielibyśmy się z nimi bawić.

Jak tylko ciotki i wujkowie przychodzą to zagadujemy ich. Trochę się boimy bo to wielkie człowieki, ale oni nas wyjmują i tak fajnie głaszczą, że aż uruchamiamy traktorki. Super jest na kolankach <3 Choć ciężko usiedzieć choć chwilę, przecież wszystko jest takie ciekawe!

Jesteśmy radosne chłopaki! Szukamy swojego Dużego, który nas pokocha i nie opuści już nigdy! Wysyłajcie do nas swoje kandydatury, tylko poważne propozycje :) 

Nie pobieramy opłat za adopcję, ale  każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę, więc abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Dom niewychodzący.Adopcja małego kota wiąże się z obowiązkowym wykonaniem zabiegu kastracji/sterylizacji (który najlepiej wykonać między 6 a 8 miesiącem życia zwierzęcia).

Kontakt

Telefon: 722 019 851 Nie odbieramy? Napisz SMS.

Galeria zdjęć: