Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Ola

"Koty są jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, na co trafisz...". Raz trafiasz na Syriusza, Leo, Nalę czy innego wielkiego przytuliska, a innym razem na Milę czy Olę :) 

Ola mieszkała na ulicy. Czy się tam urodziła, czy została wyrzucona? Któż to wie :) Przyjechała do nas na chwilę, a jednak została na dłużej. Kotka zdecydowanie jest oswojona, raczej miała swój dom.

Olę roznosi energia :) Ma już 4 lata, a piorun z niej taki jakby była młodym kociakiem. Zdecydowanie będzie potrzebowała dużo zabawy. Ola jest kotką o mocnym charakterze. Pozwoli się pogłaskać, ale nie dziwi nas już jak paca łapką, czy łapie za rękę pokazując: koniec głaskania lub pobaw się ze mną.

Jeśli chodzi o jej stosunki z innymi kotami to są one raczej ciężkie. Kotka chciałaby wszystkich ustawić pod siebie.

Wiemy, że każdy ma inne gusta i że na pewno są tutaj osoby lubiące charakterne koty jak Ola :) Zapraszamy zatem do kontaktu.

Rok urodzenia: 2019

Charakter: temperamentna, bardzo aktywna, potrafi pacnąć łapką. Potrzebuje dużo ruchu

Stosunek do kotów: nieprzyjazny

Profilaktyka: odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana

Test białaczkowy FeLV: ujemny

Opłata: brak obligatoryjnej. Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Kontakt

Telefon: Iza 505 241 586 Nie odbieramy? Napisz SMS.

Galeria zdjęć: