Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Kuba

Dzień dobry,

na imię mi Kuba. Gdy trafiłem do schroniska podobno wyglądałem jak "siedem nieszczęść". Nie jest to zbyt miłe określenie, ale chyba faktycznie tak było. Ciocie i Wujkowie byli tak kochani, że bardzo chciałem aby tylko mnie ktoś tulił, myślałem, że to koniec :( Na szczęście jestem twardzielem i wyszedłem z tego!! Teraz chyba jestem przystojny, nieprawdaż??

Do końca życia mam pewien plus na swoim koncie - dodatni wyniki na FelV(wirus kociej białaczki). Mówią mi, że mogę z tym żyć długie lata bez żadnych objawów, a mogę się nagle pochorować, nie da się tego przewidzieć. Na ten moment nie mam żadnych objawów białaczki, czuję się dobrze. Z powodu mojej choroby nie mogę wychodzić na dwór ani mieszkać z kotem, który nie ma białaczki. 

Dodatkowo mam problemy z jelitami, dlatego jem specjalną karmę. Szczegółowy i aktualny stan mojego dostępny telefonicznie.

Urodziłem się w 2014 roku, więc jestem już dostojnym, dorosłym Panem.

Mam bardzo łagodne i spokojne usposobienie. Nie skrzywdzę żadnego człowieka, a koty są mi obojętne, póki same mnie nie zaatakują, bo bronić się potrafię.

Jestem odpchlony, odrobaczony, wykastrowany

Mam pewne problemy z brzuszkiem, miewam biegunki. Niestety chyba tak już czasem będę miał.

Jeśli zechcesz mnie pokochać będę Ci oddany do końca życia! A musisz zapłacić za to jedynie 50 zł (opłata schroniskowa).

Pamiętaj, że aby mnie adoptować musisz być osobą pełnoletnią. Nie zapomnij dowodu osobistego oraz transportera, w którym zabierzesz mnie do domu! Przy adopcji podpiszesz umowę adopcyjną. Szukam domu niewychodzącego. 

Nie przebywam w schronisku, proszę dzwoń pod numer poniżej.

Galeria zdjęć: