Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Kuba

Rok urodzenia: 2014

Charakter: Grzeczny, spokojny, łagodny.

Stosunek do innych kotów: neutralny
Profilaktyka weterynaryjna: odpchlony, odrobaczony,
Test białaczkowy FeLV: dodatni (+)
Opłata: schroniskową 50zł

Kubuś to kolejne kocie nieszczęście. Przyjechał do schroniska w opłakanym stanie, ale nie było w nim na krzty agresji czy wrogości, wręcz przeciwnie szukał ludzkiej ręki żeby się w nią wtulić i nadstawiał łebek do głaskania. Nie znamy jego historii, być może miał kiedyś dom, ale co się wydarzyło że go stracił nie wiemy. Kubuś teraz jest bezpieczny i leczony. Otrzymuje też porcje głaskania i chwilę bliskości człowieka. Kubuś szuka domu, takiego który nie zrazi się dodatnim wynikiem na FelV(wirus kociej białaczki), bo może z nim żyć długo i szczęśliwie, jednak w domu bez innych kotów lub z kotami, które również są nosicielami wirusa. Zawsze zastanawiamy się czy takie koty mają jakieś szanse na dom i dobre życie? Powinny mieć, one przede wszystkim. Nie ma nic piękniejszego jak obserwowanie kociej przemiany- z kupki nieszczęścia w pięknego i oddanego przyjaciela. Pomóż Kubusiowi i zostań jego przyjacielem.

Kubuś ma problemy z jelitami. Z tego powodu je tylko specjalną karmę. Szczegółowy i aktualny stan zdrowia dostępny telefonicznie.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią, posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Zdjęcia: @swiatlopis Marek Mierzwa

Kontakt

Telefon: 513 162 130 Nie odbieramy? Napisz SMS

Galeria zdjęć: