Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Julek

Julek Gburek - tak można go nazwać patrząc na zdjęcia lub podchodząc do niego. Ale po chwili, gdy tylko się do niego odezwiemy czy zaczniemy go głaskać to jego humor i minka od razu zmieniają się o 180 stopni :)

Julek kiedyś był wolnożyjącym, a wręcz dzikim kotem. Pewnego dnia pojawił się w stadzie dokarmianym przez karmicielkę. Na początku przychodził tylko na jedzenie i dotknąć się nie dał, od razu syczał i straszył łapką z pazurkami. Po kilku miesiącach dało się go pogłaskać, ale tylko wtedy kiedy jadł. Aż nagle pewnego dnia sam podszedł, zaczął przeraźliwie miałczeć i nachalnie się przymilać. Leżał patrząc na karmicielkę jakby potrzebował pomocy. I niestety tak było, kot był chory i takim sposobem trafił do nas.

Od tego czasu zdążył się wyleczyć, wypiękniał i przytył, a teraz czeka na nowy dom, bowiem okazał się być ogromnym miziakiem. Najchętniej nie schodziłby z kolan.

Kotek jest też wielkim żarłokiem (być może przeżył w życiu momenty głodu).

Julek ma tylko jeden mały minus. Chętnie rządziłby innymi kotami. Dlatego polecamy aby w nowym domu pozostał jedynakiem.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Dom niewychodzący.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Telefon: 517 581 788 Nie odbieramy? Napisz SMS.