Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Snapi

Snapi to jeszcze kocie dziecko. Gdy był całkowicie malutkim kociakiem został przygarnięty wprost z ulicy, jego opiekunowie nie mieli możliwości opiekowania się kotkiem i takim sposobem Snapi wraz z Kazikiem trafił do nas.

Snapi to wulkan energii, rozrusza każde towarzystwo :) Zaczepia wszystko i wszystkich na kogo wpadnie po drodze: koty, ludzie, zabawki - nieważne. Osoba, która adoptuje go będzie musiała duuużo czasu poświęcić na zabawy. A gdy kociak już się wybawi to staje się ogromnym miziakiem i chętnie pośpi sobie na kolanach. Ale tylko chwilę, bo przecież nie można marnować czasu na sen, gdy można się bawić i szaleć :D

Snapi świetnie nada się do wspólnego mieszkania z kotkiem, który ma podobny charakter jak on. 

Możliwa rezerwacja Snapiego - adopcja po kastracji.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Dom niewychodzący.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Telefon: 722 019 851 Nie odbieramy? Napisz SMS.

Galeria zdjęć: