Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Kiki

Co można wyczytać ze zdjęć Kiki?

To piękna kotka o ciekawym umaszczeniu, jest też niesamowicie wyluzowana, lubi się opłać w letnim słoneczku, a jednocześnie z jej oczu przebija się smutek. 

Kotka straciła swój dom, bo ... miała problemy z pęcherzem. U nas oczywiście podjęliśmy się jej leczenia, kotka przeszła zabieg usunięcia kamieni. Teraz jest już po rekonwalescencji i czeka na nowy dom! 

Kotka musi jeść specjalistyczną karmę. O aktualnym stanie zdrowia Kiki opowiemy na miejscu, zapraszamy do kontaktu :) Ale nie należy się obawiać, to nic wielkiego.

Kiki była jedynaczką i u nas też raczej jest samotniczką. Na inne koty reaguje różnie, a najlepiej czuje się w obecności człowieka :) 

Z utęsknieniem czeka na swój nowy dom. 

Rok urodzenia: 2015

Charakter: przyjazna, kocha ludzi, spokojna

Stosunek do kotów: różny :) Raczej samotniczka (wobec kotów)

Profilaktyka: Odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana

Test białaczkowy FeLV: ujemny

Opłata: brak obligatoryjnej. Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Dom niewychodzący.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Telefon: 513 162 130 Nie odbieramy? Napisz SMS.

Galeria zdjęć: