Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Grześ i Jaś

Romek i Atomek, Bolek i Lolek, Fred i George, Dziekan i Pleban, jak im tam? Aaa Jasiu i Grzesiu :) Po długich dyskusjach takie właśnie imiona dostali nasi dwaj psotni bliźniacy. Chłopcy mają kilka miesięcy (około 3).

Jak takie maluchy się u nas znalazły? NAGLE ni stąd ni zowąd przybłąkały się do stada wolnożyjących kotów. Dziwne, prawda? No cóż, dobrze, że są już u nas.

Kotki dobrze się chowają, rosną piękne, zdrowe i coraz większe :) Chłopaki jak to dzieciaki w takim wieku uwielbiają zabawy. Na szczęście mają siebie nawzajem dlatego mogą pół dnia bawić się w zapasy, a potem szaleć za piłką i innymi zabawkami, po czym zasypiać wtulając się w siebie.

Oba kotki bały się ludzi gdy do nas trafiły. Mniejszy z braci już wie, że człowiek to same przyjemności, głaskanie itd., że można mruczeć i zasypiać słodko się wtulając. Niestety drugi z braci jeszcze potrzebuje przekonać się do nas :) 

TYLKO I WYŁĄCZNIE WSPÓLNA ADOPCJA. NIE ROZDZIELAMY CHŁOPAKÓW. Bracia bardzo się wspierają i nie mamy serca ich rozdzielać, na pewno znajdzie się wspaniały dom, który będzie chciał przygarnąć dwa szczęścia jednocześnie :)

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Dom niewychodzący.

Adopcja małego kota wiąże się z obowiązkowym wykonaniem zabiegu kastracji/sterylizacji (który najlepiej wykonać między 6 a 8 miesiącem życia zwierzęcia).

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Telefon: 513 162 130 Nie odbieramy? Napisz SMS.