Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Nero

Nero urodził się około 2016 roku i został uratowany przez starszą Panią. Właścicielka Nero serce i chęci miała dobre, ale niestety odeszła z tego świata, a rodzina nie mogła zaopiekować się kotkami. Pani miała aż 5 uratowanych bidulek, dla trzech najmłodszych rodzinie udało się znaleźć nowe domu, ale dorosłego Eryka i Nero nikt nie chciała tak trafili do nas.

Pierwsze chwile były straszne. Domowe koty ciężko przeżyły stratę opiekunki i stratę domu. Na szczęście zaczęły jeść i mamy nadzieję, ze wszystko potoczy się dobrze.

Nero był bardzo zestresowany, na szczęście już radzi sobie dobrze. Jest odważniejszy niż jego brat. Nero kocha głaskanie, to nakolankowy, domowy kotek. Choć "kotek" to zbyt delikatnie napisane, to kocur w rozmiarze XL, który solidnie ogrzeje przytulając się :) Z innymi kotami raczej jest neutralny. Za to bardzo tęskni za ludźmi i zdecydowanie bardzo brakuje mu domu.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Dom niewychodzący.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Telefon: 792 262 353 Nie odbieramy? Napisz SMS