Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Eryk

Eryk urodził się około 2017 roku i został uratowany przez starszą Panią. Właścicielka Eryka serce i chęci miała dobre, ale niestety odeszła z tego świata, a rodzina nie mogła zaopiekować się kotkami. Pani miała aż 5 uratowanych bidulek, dla trzech najmłodszych rodzinie udało się znaleźć nowe domu, ale dorosłego Eryka i Nero nikt nie chciała tak trafili do nas.

Pierwsze chwile były straszne. Domowe koty ciężko przeżyły stratę opiekunki i stratę domu. Na szczęście zaczęły jeść i mamy nadzieję, ze wszystko potoczy się dobrze.

Eryk nadal jest wystraszony, widać, ze ta sytuacja nie wpływa na niego dobrze. Robimy co możemy, ale niestety jedynie nowy, spokojny dom, gdzie Eryk będzie mógł siedzieć cały dzień na kolankach, otworzy się i nie będzie obcych kotów wokół spowoduje, że kotek się wyluzuje i otworzy. Już widać, że gdy tylko poświęcamy mu czas to on się uspokaja, zaczyna mruczeć i przytulać. To typowy domowy i nakolankowy kotek, nietypową ma tylko wagę - kot jest naprawdę sporych rozmiarów :) Jest grzeczny i spokojny.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Dom niewychodzący.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Telefon: 792 262 353 Nie odbieramy? Napisz SMS