Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Funia

Funia przeszła w swoim życiu wiele, jej historię znamy od pewnego momentu. Tutaj można przeczytać czego kotka doświadczyła:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/funia-sos?fbclid=IwAR2JMEB2euIVKHZ0ysPFEwGe8q58-s82nre2h3Riaulvxdlv49Oskk_UTVo

My poznaliśmy ją w momencie, gdy SOS Koty Mielec przywiozły nam Funię. Z uwagi na to, że kicia ma białaczkę musiała być izolowana od zdrowych kotów i 5 miesięcy spędziła w klatce. Dzisiaj może swobodnie biegać z innymi kotami białaczkowymi, może bawić się, wylegiwać na parapecie itd. :)

Kotka póki co aklimatyzuje się i jeszcze nie ma do nas zaufania. Nie chce aby ją głaskać, woli unikać ludzi. Ale spokojnie, wierzymy, że uda nam się zdobyć jej zaufanie.

Kocia białaczka to choroba bardzo specyficzna. Kot nią zarażony może przeżyć długie lata bez objawów, a może pochorować się i szybko odejść z tego świata. Tego nigdy nie wiadomo, a Funta na ten moment ma się dobrze :)

Szukamy dla niej niewychodzącego domu, w którym będzie jedynaczką lub ewentualnie będzie żyła z innym kotkiem, który również ma białaczkę.

Rok urodzenia: 2014

Charakter: nieufna wobec ludzi

Stosunek do kotów: łagodny

Profilaktyka: odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana

Test białaczkowy FeLV: dodatni

Opłata: brak obligatoryjnej. Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.


Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Dom niewychodzący.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Galeria zdjęć: