Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Jelinka

Kilka miesięcy temu apelowaliśmy o pomoc dla Jelinki. Pokazywaliśmy drastyczne zdjęcia kotki, która po ulicy biegała z wypadniętym jelitem!!!

Dzisiaj jednak możemy pochwalić się śliczną zdrową kotką. Ma co prawda usunięty kawałek jelita, ale poza koniecznością jedzenia tylko mokrej, lekkostrawnej karmy(gastro) to nic jej nie dolega.

Bardzo nas to cieszy, ale cudownie byłoby gdyby Jelitka znalazła już swój domek, ponieważ inne koty jedzą suchą karmę, więc niestety Jelinka musi być odizolowana. Dodatkowo kicia przez to co przeszła troszkę boi się ludzi. Potrzebuje spokojnego miejsca na ziemi, w którym otrzyma opiekę i miłość!

Szukamy dla niej domku, choćby takiego tymczasowego.

Urodziła się około 2018r.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Telefon: 600 809 399 (8.00-16.00 w tyg. roboczym) Nie odbieramy? Napisz SMS

Galeria zdjęć: