Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Jelinka

Jelinka nie miała wcześniej szczęścia w życiu. Została znaleziona na ulicy, gdy biegała z wystającym jelitem. Na szczęście ludzie nie przeszli obok niej obojętnie i kotka nie musiała cierpieć. U nas przeszła operację.


Wypiękniała, przytyła, a futerko ma lśniące. Ma co prawda usunięty kawałek jelita, ale w codziennej pielęgnacji wiąże się to tylko z koniecznością jedzenia tylko mokrej, lekkostrawnej karmy(gastro).

Bardzo nas to cieszy, ale cudownie byłoby gdyby 

Kicia troszkę boi się obcych ludzi, jest przy tym łagodna, więc wystarczy chwila głaskania i przekonuje się, że ludzie jednak są fajni :)

W swojej niedoli Jelinka bardzo zaprzyjaźniła się z Arielką. Wspierają się wzajemnie w swojej niedoli. Adopcja w dwupaku byłaby dla nas spełnieniem marzeń, ale nie jest obligatoryjna.

Arielka potrzebuje spokojnego miejsca na ziemi, w którym otrzyma opiekę i miłość!

Szukamy dla niej domku, choćby takiego tymczasowego.

Rok urodzenia: 2018

Charakter: nieśmiała, łagodna, spokojna

Stosunek do kotów: przyjazny

Profilaktyka: odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana

Test białaczkowy FeLV: ujemny

Opłata: brak obligatoryjnej. Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.


Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Zdjęcia: @swiatlopis Marek Mierzwa

Kontakt

Telefon: 600 809 399 (8.00-16.00 w tyg. roboczym) Nie odbieramy? Napisz SMS

Galeria zdjęć: