Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Jelinka

Hejka!

wita Was Jelinka. Starego życia wolałabym nie pamiętać. Mieszkałam na ulicy, strasznie bolał mnie brzuszek i pupka. Okazało się, że wypadło mi jelito. Na szczęście są na tym świecie dobrzy ludzie! Uratowali mnie, zoperowali i zaopiekowali się mną.

Urodziłam się w 2018 roku, a wyglądam jak dorastający kociak. Jestem drobną koteczką. 

Cechuje mnie duża wrażliwość, nie potrafię do końca zaufać ludziom. Może ktoś wcześniej mnie skrzywdził...

Troszkę się boję, ale i przyzwyczajam się. Najbezpieczniej czuję się z innymi kotami, mam tutaj swoją przyjaciółkę - Arielkę. Często śpimy w jednym koszyczku, myjemy się i wspieramy.

Bardzo bym chciała iść do domu właśnie z nią, ewentualnie do jakiegoś łagodnego kotka.

Mam usunięty kawałek jelita, nie przeszkadza mi to na co dzień, ale powinnam jeść tylko mokrą, lekkostrawną karmę. Gdy się stresuję zdarza mi się biegunka, szukam spokojnego domku. Marzy mi się własny człowiek, któremu zaufam.

Pomimo tego, że się boję jestem w pełni łagodna.

Profilaktyka: jestem odrobaczona i zaszczepiona.

Test białaczkowy FeLV: ujemny

Jeśli zechcesz mnie przygarnąć to nie ma żadnej obligatoryjnej opłaty. Jednak wszyscy jesteśmy szczepieni, odrobaczani, sterylizowania/kastrowani dlatego aby Ciocie i Wujkowie mogli dalej ratować biedne kotki można uiścić darowiznę. 

Pamiętaj, że aby mnie adoptować musisz być osobą pełnoletnią. Nie zapomnij dowodu osobistego oraz transportera, w którym zabierzesz mnie do domu! Przy adopcji podpiszesz umowę adopcyjną. Szukam domu niewychodzącego. 

Nie przebywam w schronisku, proszę dzwoń pod numer poniżej.

Kontakt

Telefon: 600 809 399 (8.00-16.00 w tyg. roboczym) Nie odbieramy? Napisz SMS

Galeria zdjęć: