Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Bryś

Bryś trafił do nas z przypadku. Był wolnożyjącym kocurem i został złapany tylko na zabieg kastracji. Okazało się jednak, że jest pozytywny szkoda, że to nie powód do radości bo „plus” wyszedł mu w teście na białaczkę. 

Jest to choroba, która przez lata może nie spowodować u kota żadnych objawów, czyli będzie tylko nosicielem. A może okazać się, że nagle zaatakuje i zabierze zwierzaka za Tęczowy Most. Tego nigdy nie da się przewidzieć. Brysiu na chwilę obecną czuje się wspaniale i nie ma żadnych objawów choroby, ale na wolność już nie może wrócić…

Bryś zaaklimatyzował się u nas wyśmienicie, jakby zawsze był domowym kotem :) To zdecydowanie unikat, bo czasem zastanawiamy się czy to kot czy może leniwiec? Jest spokój, stabilność i powolne ruchy są rzadkie u kotów :) Ale widać to taki koci dżentelmen. 

Bardzo lubi być głaskany, aczkolwiek nie wszędzie np. na grzbiecie przy ogonku tak średnio. No ale umówmy się, który kot lubi głaskanie wszędzie? Nie byłby kotem gdyby był inny.

Obecnie Bryś mieszka z innymi białaczkowymi kotkami. Ze wszystkimi się dogaduje, nikomu nie wchodzi w drogę. Zazwyczaj siedzi na regale i obserwuje kolegów i koleżanki, przewracając tylko oczami w lewo, w prawo, w lewo, w prawo. Pewnie wtedy myśli sobie: „niech biegają głupcy za wędką, ja jestem szlachcicem, nie będę zniżał się do tego poziomu”

Bryś szuka domu jako jedynak lub jako kompan innego białaczkowego kota. Urodził się około 2018r.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Telefon: 501 477 474 Nie odbieramy? Napisz SMS.

Galeria zdjęć: