Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Leoś - rezerwacja

Leoś zaraz po przybyciu do nas całkowicie zaaklimatyzował. Widać, że brakowało mu domowego ciepła. Kotek trafił do nas prosto z ulicy, a mianowicie przyplątał się do stada wolno żyjących kotów. On ewidentnie wolno żyjąca nie był. Czysty i zadbany, lgnący do człowieka kotka. Dodatkowo po badaniach okazało się, że ma kocią białaczkę. Dlatego zapadła decyzja o zamieszkaniu u nas.

Białaczka to z jednej strony wyrok, a z drugiej strony może okazać się, że przez całe życie nie da żadnych objawów. Nigdy nie przewidzimy czy kot rozchoruje się czy dożyje starości bez żadnego problemu. Z pewnością nowy dom, brak stresu będą czynnikami sprzyjającymi zdrowiu. Na ten moment kotek ma się dobrze i nie ma żadnych objawów choroby.

Trzeba przyznać, że Leoś to jeden z naszych największych przytulasków. Można by głaskać jego miękkie i puchate futerko godzinami. Jeśli chodzi o stosunki z innymi kotami to raczej ma neutralne podejście. 

Rok urodzenia: 2016

Charakter: bardzo łagodny, kocha głaskanie i przytulanie, miły kotek, lubi się bawić

Stosunek do kotów: przyjazny, kocha Nataniela

Profilaktyka: odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany

Test białaczkowy FeLV: dodatni

Opłata: brak obligatoryjnej. Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Dom niewychodzący.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Zdjęcia: Marek Mierzwa Fotografia

Galeria zdjęć: