Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Oliwka

Wcześniej miałam na imię Chojrak - tak trochę na przekór, bo ze mnie taka trochę nieśmiała kocia nastolatka, a dodatkowo błędnie, bo przecież jestem dziewczynką :) 

Przyzwyczajam się do mojego otoczenia, do ciotek i wujków. Niestety po wykonaniu testów okazało się, że mam białaczkę. Mówią, że można z tym żyć bardzo długo i nie mieć żadnych objawów, a może się stać tak, że pochoruję się. Nigdy nie wiadomo. Na pewno własny dom i spokój bardzo pomogą :)

Jestem bardzo wesoła, a w przyszłości chciałabym zostać dekoratorką wnętrz. Za każdym razym jak przychodzą do mnie wolontariusze to mój domek, kocyk, zabawki, drapaczek, wszystko jest w innych miejscach. Potrafię oddzielić poduszkę od posłanka i umieścić w dwóch częściach boksu, taka jestem zdolna!

Bardzo lubię inne koty i chętnie bym się z nimi pobawiła. Można mnie adoptować jako jedynaczkę, albo wspólnie z innym białaczkowym kotem, np. Mikrusek jest w podobnym wieku. Kto wie, może stworzylibyśmy super duet?? 

Data urodzenia: 08.2021
Profilaktyka weterynaryjna: odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana
Data przyjęcia: 15.10.2021

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią, posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje opłata schroniskowa w wysokości 50 zł oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Adopcja małego kota wiąże się z obowiązkowym wykonaniem zabiegu kastracji/sterylizacji (który najlepiej wykonać między 6 a 8 miesiącem życia zwierzęcia). Istnieje możliwość uzyskania bezpłatnego talonu na zabieg.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. 

Kontakt

Telefon: 600 809 399 (8.00-16.00 w tyg. roboczym) Nie odbieramy? Napisz SMS

Galeria zdjęć: