Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Badi i Tod

Tod (ur. 2017, biały w szare plamki) oraz Badi (ur. 2016, bury) to kumple z jednego domu. Oboje niestety stracili swej domek i tak trafili do nas.

Do tej pory mieli osobne ogłoszenia, bo wydawało się, że radzą sobie i nie ma między nimi ogromnej więzi, ale były to tylko pozory. Chłopaki kochają się i życia poza sobą nie widzą. Razem spędzają czas, myją się i ciągle do siebie tulą wspierając w tej trudnej sytuacji.

Tod jest tym bardziej charakternym, gdy jakiś kot wejdzie mu w drogę to nie boi się machnąć łapką, postawić na swoim. 

Badi jest tym, który nie wchodzi w konflikty jest stateczny i grzeczny. 

Obaj panowie są domowymi kotkami i bardzo brakuje im własnego domku, własnego człowieka. Widać, że lubią ludzi, ale nie łatwo im jest otworzyć serduszka. 

Badi je specjalistyczną karmę na nerki oraz przyjmuje leki. Leki i karma wynikają z przekroczeń w wynikach krwi, jego aktualny stan jest dobry.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Koty nie przebywają w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. 

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy

Kontakt

Telefon: 792 262 353 Nie odbieramy? Napisz SMS

Galeria zdjęć: