Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Malutka

Malutka, bo małą wystraszona kotkę znaleźliśmy po otwarciu drzwi. Niestety prawdopodobnie ktoś podrzucił ją pod nasze drzwi :(:( Całe szczęście dzięki szybkiej reakcji udało się kotkę zabezpieczyć i teraz mieszka u nas szukając kochającego domu.

Można się tylko domyślić, że jej zaufanie do ludzi nie będzie zbyt wielkie po tym jak ktoś wyrzucił ją z auta. Codziennie pokazujemy jej jednak, że jesteśmy fajni :) Kotka robi duże postępy, najpierw była wciśnięta w kąt boksu, a teraz już przekonała się jak fajne jest głaskanie. W pierwszej sekundzie patrzy przestraszona na rękę i pewnie myśli sobie: "o nie co oni chcą mi zrobić, boję się", po czym po dosłownie kilku  chwilach zmienia zdanie myśląc zapewne: "mmmm, fajnie, ale super ta ręka, mru mru mru, a może by jeszcze po pleckach podrapali" i z zadowolenia wygina się i ociera.

Miłość i dobro potrafią zdziałać wielkie rzeczy :) Malutka już wie, że u nas nie spotka ją nic złego, teraz pora aby ktoś inny pokochał ją. 

Kicia jest młodziutka, urodziła się około 2020r. A wygląda na jeszcze młodszą, jest drobnej budowy.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 792 262 353