Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Hiacyntka

Hiacyntka to śliczna kotka, bura z czarnymi znaczeniami. Urodziła się około 2015r. Została znaleziona na ulicy, niestety nie znamy jej przeszłości, ale mamy nadzieję, że dobrze pokierujemy jej przyszłością. Początkowo kotka została uznana za kocura... stąd imię Hiacynt :) Ale jednak jest Hiacyntka.

Kicia przebywa u nas jeszcze dość krótko. Jest grzeczna, aklimatyzuje się poznając pozostałe koty. Jej znakiem charakterystycznym jest "gadanie przy jedzeniu". 

Przyjedź do nas i poznaj Hiacyntkę, a może skradnie Twoje serce :)

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 733 152 590

Galeria zdjęć: