Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Mila

Mila urodziła się w 2017r. W swoim poprzednim domku miała możliwość wychodzenia na dwór. Niestety jej właścicielka odeszła, a kicia trafiła do nas.

Kotka lubi głaskanie i ocieranie o człowieka, ale lubi też pokazać kiedy koniec głaskania. To kotka z mocnym charakterem :) Z tego powodu nie polecamy jej do domu z małymi dziećmi. 

Zamieszkanie u nas było dla niej ogromnym szokiem, dlatego przez pierwsze dni odstraszała wszystkich głośnym buczeniem, gdy tylko zorientowała się, że nie czeka ją żadna krzywda zaczęła się z nami zaprzyjaźniać. Podobnie było z pozostałymi kotami, na początku baaaardzo wszystkich odstraszała, a teraz powoli zaczyna ignorować :)

Szukamy dla niej odpowiedzialnych właścicieli, którzy znają się na kotach.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. 

Kontakt

Telefon: 600 809 399 (8.00-16.00 w tyg. roboczym) Nie odbieramy? Napisz SMS

Galeria zdjęć: