Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Mila

Mila to nasza weteranka. Kocia księżniczka, która na poduszkach pod ziarnkiem grochu czeka na swoją rodzinę jak z bajki. 

Milunia wcale nie jest bierna! Aktywnie szuka nowego domu witając każdą osobę, która odwiedza Kocią Chatkę. Ociera się, mruczy, oczekuje miziania, gdyby mówiła na pewno potrafiłaby się dobrze „sprzedać”. 

Czemu zatem nikt jej nie chce? Pewnie z uwagi na jej stanowczy, typowo koci charakter. 

Ta pannica była rozpieszczaną jedynaczką przez całe swoje życie (zanim trafiła do nas), mieszkała z kochającą opiekunką i myślała, że tak już będzie zawsze. Niestety jak w każdej bajce pojawiły się problemy -> śmierć opiekunki. 

Przerażona Milunia trafiła do nas, syczała, buczała, nie wiedziała co się z nią dzieje. Bardzo wszystkich odstraszała, ale z dnia na dzień było lepiej. Po pewnym czasie przyzwyczaiła się, polubiła nas, a inne koty trzyma na dystans. 

 Wracając do jej charakteru - Milunia to typowy kot, lubi głaskanie, ale na jej zasadach. Przymila się, po czym pacnie łapką. Nie należy się jej bać, ale trzeba respektować granice. Nie polecamy jej do domu z dziećmi. 

Oby Mila doczekała się nowego życia …

Rok urodzenia: 2017

Charakter: temperamentna, nie polecamy do małych dzieci

Stosunek do kotów: nieprzyjazny

Profilaktyka: odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana

Test białaczkowy FeLV: ujemny

Opłata: brak obligatoryjnej. Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. 

Kontakt

Telefon: Radek 693 153 483 Nie odbieramy? Napisz SMS

Galeria zdjęć: