Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Pawełek

Pawełek to czarny dżentelmen, który urodził się około 2015r. 

Urodził siena ulicy i tam by pewnie został, gdyby nie dobra dusza, która mu pomogła. Dodatkowo okazało się, że kotek ma białaczkę i nie może wrócić na wolność.

Kotek lubi i ludzi i głaskanie i zabawy, ale najbardziej kocha jedzenie :) Tak samo jak pozostali jego koledzy i koleżanki. Pawełek jest łagodny, ale ma swój charakter. Jeśli w danym momencie nie będzie chciał pieszczot to poinformuje o tym pacnięciem łapką.

Pawełek jest wspaniałym kotkiem, który jak każdy potrzebuje dużo ciepła i miłości. Czy znajdzie się ktoś kto go pokocha? 

by adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 792 262 353