Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Ari

Ari trafił do nas całkiem niedawno. Biegał przestraszony po drodze szybkiego ruchu, aż strach pomyśleć ile dzieliło go od śmierci.. Na szczęście dobrzy ludzie go uratowali. Kotek urodził się około 2018 r.

Z charakteru jest gadułą. Lubi ludzi, lubi inne koty, lubi zabawy i zapasy z nimi. Jest ogólnie przyjazny i łagodny w stosunku do wszystkich :) To kot o naprawdę wspaniałym charakterze. Jest zupełnie bezkonfliktowy i bezproblemowy. Kocha ludzi, kocha głaskanie. Jest baaaaaaardzo grzeczny.

Niestety po badaniach okazało się, że kotek ma białaczkę. Nie ma na ten moment żadnych objawów. To choroba, która może spowodować dużo szybszą konieczność pożegnania się z naszym zwierzakiem, a może spokojnie bez objawów przeżyć długie i szczęśliwe życie.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. 

Galeria zdjęć: