Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Leon vel. Nataniel

Na naszego cudownego kocurka Leona zapadł wyrok - białaczka. Wiemy, że koty takie jak Leon mają często trudność w znalezieniu domu. Na szczęście on tego nie wie i beztrosko spędza dni. 

Choć na początku był wystraszony otoczeniem i lubił zatapiać główkę w posłanie, myśląc że nikt go nie widzi, teraz otworzył się i pokazał jak wielką miłością darzy człowieka. Jest bezproblemowym, młodym kocurem, który kocha głaskanie i przytulanie. Wolontariuszom którzy go odwiedzają najchętniej wskoczyłby na kolana i już z nich nie schodził. Lubi także zabawy wędką i ani przez chwilę nie traci radości z życia. Daj szansę naszemu Leosiowi. Nie daj mu czekać na swój dom zbyt długo.

Kocurek urodził się około 2018 roku. U nas od czerwca 2021. To krótko, a już znalazł miłość! Zakochał się (z wzajemnością) w Bawarce. Swojej białaczkowej koleżance. Razem mieszkają, śpią, myją się wzajemnie i urządzają sobie zapasy. Jeśli ktoś zechce przygarnąć Leona i Bawarkę w duecie to otrzyma podwójną dawkę miłości!! Aczkolwiek adopcja pojedynczo również jest możliwa.

Profilaktyka weterynaryjna: odpchlony, odrobaczony, zaczipowany, zaszczepiony 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią, posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje opłata schroniskowa w wysokości 50 zł oraz podpisanie umowy adopcyjnej. 

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 600 809 399

Galeria zdjęć: