Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Leon vel. Nataniel

Na naszego cudownego kocurka Nataniela zapadł wyrok - białaczka. Wiemy, że koty takie jak on mają często trudność w znalezieniu domu. Na szczęście on tego nie wie i beztrosko spędza dni. 

Choć na początku był wystraszony otoczeniem i lubił zatapiać główkę w posłanie, myśląc że nikt go nie widzi, teraz otworzył się i pokazał jak wielką miłością darzy człowieka. Jest bezproblemowym, młodym kocurem, który kocha głaskanie i przytulanie. Wolontariuszom którzy go odwiedzają najchętniej wskoczyłby na kolana i już z nich nie schodził. Lubi także zabawy wędką i ani przez chwilę nie traci radości z życia. Nie daj mu czekać na swój dom zbyt długo!

Kocurek u nas jest od czerwca 2021. To krótko, a już znalazł miłość! Zakochał się (z wzajemnością) w Bawarce. Swojej białaczkowej koleżance. Kotka znalazła już wspaniały dom, a Leon dalej czeka. Póki co czas spędza z kolegami i koleżankami, urządzając sobie zapasy. 

Rok urodzenia: 2018

Charakter: przyjazny, energiczny, lubi się bawić

Stosunek do kotów: przyjazny, kocha Leosia

Profilaktyka: odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany

Test białaczkowy FeLV: dodatni

Opłata: schroniskowa 50zł

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Zdjęcia: @swiatlopis Marek Mierzwa

Kontakt

Telefon: 600 809 399 (8.00-16.00 w tyg. roboczym) Nie odbieramy? Napisz SMS

Galeria zdjęć: