Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Bursztyn

Jak tylko na niego spojrzycie to od razu zgadniecie skąd pomysł na imię. Kotek ma przepiękne oczy, które zapadają w pamięć. Jest też ślicznie i bardzo ciekawie umaszczony. To młody kotek, który chyba mieszkał w domu i został po prostu wyrzucony, ewentualnie się zgubił. Ale bez wątpienia stracił dom i szukał nowego. Dobra dusza znalazła go w parku, gdzie podchodził do ludzi i płakał/miałczał. Bardzo chciał aby ktoś mu pomógł, był również wygłodniały i dość szczupły. Udało się :) Kotek jest bezpieczny u nas i szuka nowego domu :)

Jest baaaardzo przyjazny w stosunku do wszystkich. Lubi ludzi, lubi inne koty. Momentalnie się u nas zaaklimatyzował i teraz szuka kochającego domu.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 600 809 399

Galeria zdjęć: