Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Bawarka

Bawarka to młoda kotka o fantastycznym umaszczeniu i pięknych zielonych oczach. Kotka jest łagodna, bardzo lubi się przytulać i być blisko człowieka. Została znaleziona na ulicy, ale już tam nie trafi! Bawarka urodziła się około 2017r.

Bawarka ma niesamowicie mądre i przenikliwe spojrzenie. Jest też bardzo grzeczna i spokojna, ale jednocześnie lubi zabawy i przede wszystkim głaskanie. Choć sprzedałaby wszystko za jedzenie :)

Trafiła do nas sama, ale już znalazła przyjaźń (a może i miłość?). Dogaduje się, bawi, przytula z Leonem vel. Natanielem. Jeśli ktoś zechce przygarnąć Leona i Bawarkę w duecie to otrzyma podwójną dawkę miłości!! Aczkolwiek adopcja pojedynczo również jest możliwa.

Kotka ma białaczkę, co nie oznacza że umiera, ale jest kotem który ma słabą odporność i powinna jak najszybciej znaleźć dom. Bezpieczne miejsce, gdzie będzie mogła być kochana, otoczona opieką i wolna od stresujących sytuacji. Zastanów się czy to nie jest przypadkiem kot dla Ciebie? Spójrz w te zielone oczy i spróbuj się nie zakochać. Bawarka czaruje...

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią, posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje opłata schroniskowa w wysokości 50 zł oraz podpisanie umowy adopcyjnej. 

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 792 262 353