Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Bercik

Data urodzenia: 03.2017
Płeć: samiec
Maść: czarno-biała 
Profilaktyka weterynaryjna: odpchlony, odrobaczony, zaczipowany, zaszczepiony, wykastrowany
Test białaczkowy FeLV: ujemny (-)
Data przyjęcia: 07.03.2021
Stosunek do innych kotów: neutralny


Czołem człowieki! Na imię mi Bercik. Niedawno dołączyłem do schroniskowej kociej braci. Szczerze mówiąc, nie jestem fanem tych nowych porządków. Na początku byłem wystraszony i cały dzień spędzałem w kącie mojej klatki. Mówię wam, nie było łatwo. Ale nie można cale życie się smucić. Codziennie odwiedzały mnie ciotki, podrzucały smakołyki i prawiły komplementy jakim jestem przystojniakiem. Dzięki nim już tak się nie boję. Z chęcią korzystam z mizianka przy każdej możliwej okazji. Mizianie to super sprawa :) Jestem delikatnym i spokojnym kotkiem, bardzo grzecznym, obiecuję, że nie będę sprawiał problemów. Już trochę przyzwyczaiłem się do schroniskowej rzeczywistości, ale chętnie zamieniłbym moja klatkę na prawdziwy dom z kochającymi człowiekami. Jestem gotowy obdarzyć Cię moją miłością. Mam nadzieję, że Ty też :)

*Bercik ma nadciśnienie co powoduje, że pije więcej niż przeciętne koty, a co za tym idzie częściej też sika, ale zawsze do kuwety. To dość porządny kocurek. 🙂 Na nadciśnienie przyjmuje jedną tabletkę dziennie.*

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią, posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje opłata schroniskowa w wysokości 50 zł oraz podpisanie umowy adopcyjnej.  
ADOPTUJ ODPOWIEDZIALNIE!

Kontakt

Telefon: Gosia 733 152 590