Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Kuba

Kubuś coś nie ma szczęścia w życiu...

Najpierw z jakiegoś powodu trafił na ulicę, gdzie niestety został potrącony przez samochód. Cudem został znaleziony i odratowany przez dobrego człowieka, który przygarnął go i pokochał. Sielanka i dobre życie nie trwały byt długo, ponieważ właściciel Kubusia niestety zmarł i kotek stracił swój kochający domek.

Teraz Kuba przebywa u nas. Widać, że jest zestresowany innymi kotami i tym, że już nie ma swojego człowieka :( Jest to typowo domowy kotek, któremu bardzo brakuje człowieka, miłości i głaskania.

Ma około 8 lat, a w swoim poprzednim domu mieszkał 5 lat. Żył z pieskiem, więc powinien odnaleźć się w domu z psiakiem. Jest wykastrowany.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: Patrycja 792 262 353

Galeria zdjęć: