Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Diamond

Diamond cudowny koci nastolatek, ma około 8 miesięcy i jeszcze do niedawna mieszkał w domku razem z Goldie. Oba kotki miały dobrze, aż do momentu gdy ich Pan niestety musiał wrócić do swojego kraju i nie miał możliwości zabrać ich ze sobą. Na szczęście koty nie trafiły na ulicę a do nas :) Goldie już grzeje się w nowym domku, a Diamond nadal czeka!

Diamond jest młody, więc i ciekawski i bardzo lubi się bawić. Do innych kotów bywa zaczepny. W stosunku do ludzi jest super przyjazny :)

Może pójść do nowego domku z Goldie, ale nie jest to konieczne.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: Patrycja 792 262 353