Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Badi

Badi ma około 3-4 lata. Niedawno stracił swój dom, w którym mieszkał razem z Todim. Z tego powodu czuje się u nas jeszcze lekko nieswojo. Poznajemy się powoli :)

Kotek jest nieufny przy pierwszym kontakcie, ale jak kogoś pozna to się otwiera. W stosunku do innych kotów ma raczej neutralny stosunek.

Jeśli ktoś da mu miłość i ciepło to na pewno stanie się wspaniałym przyjacielem na lata. Gdyby znalazł się domek chętny zaadoptować Badiego i Todiego to byłoby świetnie, ale chłopaki mogą też iść do dwóch różnych domków.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: Patrycja 792 262 353

Galeria zdjęć: