Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Hektor

Cześć! Jestem Hektor. Niedawno zamieszkałem w Kociej Chatce. Nie martwcie się! Mam uszka tylko troszkę dziwne. Jeszcze jestem nieśmiały ale powoli otwieram się na ludzi. 

Jestem już nie najmłodszy, ale nie pamiętam co spotkało mnie do tej pory. Teraz mieszkam z fajnymi kotkami i opiekują się mną super ciotki i wujkowie. Jestem bardzo grzeczny więc nie sprawię Ci żadnych problemów. Ze wszystkimi się dogaduję, choć obcych ludzi troszkę się boję.

Ponoć mam coś z nerkami. Ale może pomimo tego chcesz mnie adoptować??

Hektor przyjmuje kroplówki podskórnie co drugi dzień oraz dwa razy dziennie leki. Na ten moment jego stan jest ustabilizowany, ale niestety przy chorych nerkach wszystko może się zmienić o 180 stopni bardzo szybko. Zależy nam aby Hektor znalazł swój ciepły dom.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.