Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Margaretka

Cześć jestem Margaretka! Do Kociej Chatki trafiłam w lutym, ale już nie pamiętam, którego roku. Bardzo długo tutaj przebywam, bo nikt mnie nie chce :( 

Cóż mogę o sobie powiedzieć? Uwielbiam zabawy, wszędzie mnie pełno, jestem bardzo ciekawska. Jak Ci zaufam to chętnie zostanę Twoim najlepszym przyjacielem!

Jestem bardzo wrażliwa i delikatna, dlatego czasem niektóre kotki mnie gonią. Ja nie robię nikomu nic złego, jestem totalnie bezkonfliktowa. 

Urodziłam się w 2018 roku.

Mam na swoich barkach pewien wyrok - białaczkę. Póki co czasem mam katar i zatkany nosek. Wtedy ciocie robią mi inhalacje. W nowym domu, w którym będę miała spokój i miłość na pewno będę czuła się lepiej!!

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Dom niewychodzący.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Zdjęcia: Marek Mierzwa Fotografia

Galeria zdjęć: