Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Ada

Ada to domowa koteczka. Skąd to wiemy? Bo miała swój dom, ale została z niego po prostu wyrzucona. Jej właściciel porzucił ją na ogródkach działkowych. Dla kota wolnożyjącego dwór jest domem, ale dla nakolankowej, delikatnej koteczki to był horror. Na szczęście dojrzała ją karmicielka z okolicy i zaczęła się nią opiekować. A cudowny Pan Właściciel gdy tylko kiedyś zauważył, że kotka jest dokarmiana to zaczął w nią rzucać. Zło w czystej postaci :(

Zatem decyzja była prosta i jedyna możliwa - trzeba kotkę uratować i przywieźć do nas. Ada póki co jest wystraszona i aklimatyzuje się. Dużo przeżyła więc nie ma się co dziwić. Wkrótce na pewno się otworzy :)

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Galeria zdjęć: