Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Zefir

ZEFIR REZERWACJA

Dwa małe kociaki to dzieci Mii. Była ich trójka, niestety jeden maluszek odszedł za TM. Mają około 4-5 miesięcy. Kotki miały ciężki start w życie - urodzone na ulicy, chore na białaczkę... Na szczęście malce mają się dobrze. Są bardzo radosne, to dwie małe błyskawice, które jak to dzieci nie usiedzą 5 min. w miejscu. 

Są bardzo słodkie i kochane.

Zefir - mniejszy, futerko ma biało-szare i jest absolutnie największym przytulaskiem. Jeśli choć chwilę nie zajmujesz się nim, bo np. musisz posprzątać kuwety, to Zefir wskoczy Ci na plecy. Jeśli musisz zaopiekować się innymi kotami i patrzysz w ich karty to Zefir położy się na nich, bo przecież musisz głaskać i tulić jego! Uwielbia głaskanie, przytulanie i wszelki kontakt z człowiekiem.

Jego siostra, jak to samica - płeć piękniejsza, jest cudnie umaszczona. Nieco nieśmiała, ale może to dlatego, ze Zefir najbardziej kocha człowieka, a ona najbardziej kocha jedzenie :) Tworzą duet idealny i na pewno każdy kto ich pozna zakocha się bez pamięci.

Zachęcamy do adopcji rodzeństwa, aczkolwiek jeśli znajdzie się domek chętny choć na jednego z nich to będziemy uradowani. Przytulisko to nie jest najradośniejsze miejsce do dorastania. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji. 

Adopcja małego kotka wiąże się z obowiązkowym wykonaniem zabiegu kastracji/ sterylizacji u wybranego przez siebie weterynarza. Zabieg najlepiej jest wykonać pomiędzy 6 a 8 miesiącem życia kota.

Koty nie przebywają w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Galeria zdjęć: