Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Yellow

Wychudzona Yellow została znaleziona na ulicy. Była bardzo wychudzona, a dodatkowo prawdopodobnie potrącona przez auto. Niestety taki los czeka większość kotów urodzonych na ulicy bądź wyrzuconych z domów. Dlatego pamiętajmy o sterylizacji i kastracji! Ona zapobiega cierpieniu niewinnych istot... Ale wróćmy do Yellow :)

Kotka została oceniona na około 5 lat. Powolutku dochodzi u nas do siebie. Mamy nadzieję, że kostki wkrótce zarosną tłuszczem, a sierść zacznie błyszczeć :) Kotka jest baaaardzo grzeczna i spokojna. Wszystkie zabiegi znosi spokojnie. Jej stosunku do innych kotów jeszcze nie znamy.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Galeria zdjęć: