Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Romulus i Remus

Nasi najmłodsi podopieczni💕 Choć niestety już nie są małymi kociakami :( Do tej pory nikogo nie urzekli i niestety dorastają w naszym przytulisku. Doprawdy nie mamy pojęcia skąd taki brak zainteresowania chłopakami.

Obaj są cudownymi kocimi nastolatkami. Jak to w tym wieku, uwielbiają psocić, szaleć, muszą wszystko poznać i sprawdzić. Wejdą w każdy kąt oraz ukradną każdą rzecz np. mopa, pustą kapsułkę po tabletce, długopis :)

Poza zabawą i psotami uwielbiają się przytulać. Zarówno do kotów jak i do ludzi. A konkretnie jeden z braci jest wielką przylepą, jeśli akurat głaszczemy innego kota np. Jaśminka to dziwnym trafem jeden z braci położy się obok, lub wręcz wejdzie pod rękę :) Drugi z braci lubi głaskanie, ale bardziej od tego kocha jedzenie. Zawierają przyjaźnie z innymi kotami, więc najlepiej aby do nowego domu poszli razem lub na dokocenie.

Romulus ma po prawej stronie więcej czarnego na pysiu, a Remus po lewej.
Chłopaki wyglądają jak jeden kocurek w odbiciu lustrzanym 😁

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Koty nie przebywają w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Galeria zdjęć: